16 h | Lotes 1 - 787
10 h | Lotes 1001 - 2747
Lote 2350
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de PRADELL. (Sucio). MUY RARO. AT-1974; RGH-9416. MBC.
Lote 2351
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de PRADELL. RARO. AT-1975; RGH-9417. MBC+.
Lote 2352
CATALUNYA. 10 Cèntims. C.M. de PRADELL. MUY RARO. AT-1977; RGH-9413. MBC+.
Lote 2353
CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de PRADELL. MUY RARO. AT-1978; RGH-9412. EBC-.
Lote 2354
CATALUNYA. Serie 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1er Maig 1937. C.M. de PRADES. 1ª emisión. (manchitas y leves roturas). MUY ESCASOS. AT-1979/81; RGH-9419/21. MBC- a MBC.
Lote 2356
CATALUNYA. 1 Pesseta. 1937. Aj. de PRAT DE COMPTE. MUY RARO. AT-1987; RGH-9429. EBC+.
Lote 2357
CATALUNYA. 25 Cèntims. 1937. Aj. de PRAT DE COMPTE. MUY RARO. AT-1989; RGH-9427. EBC-.
Lote 2359
CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de PRATDIP. (Leve manchita del tiempo). MUY RARO. AT-1995; RGH-9435. EBC-.
Lote 2360
CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de PRATDIP. (Leves manchitas del tiempo). MUY RARO. AT-1995; RGH-9435. MBC+.
Lote 2361
CATALUNYA. 50 Céntims. Desembre 1937. C.M. de PORT BOU. Turró lo cataloga como falso. T-2269. EBC+.
Lote 2362
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de PUIGDELFI. MUY RARO. AT-2031; RGH-9492. EBC+.
Lote 2363
CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. de PUIGDELFI. MUY RARO. AT-2033; RGH-9491. SC-.
Lote 2364
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de PUIGPELAT. (Algo sucio). MUY RARO. AT-2034; RGH-9495. MBC+.
Lote 2365
Lote 2370
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de RASQUERA. (Algo sucio). MUY ESCASO. AT-2066; RGH-9543. MBC.
Lote 2371
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de RASQUERA. MUY ESCASO. AT-2067; RGH-9542. EBC+.
Lote 2374
CATALUNYA. Lote 4 billetes 0, 25, 0, 50, 1 y 2 Pesetas. 15 Abril 1937. SERVEIS ELECTRICS UNIFICATS DE CATALUNYA (S.E.U.C.). REUS. Serie completa. RAROS. RGH-9573/9576. EBC.
Lote 2375
CATALUNYA. Lote 3 billtes 0, 25, 0, 50 y 1 Peseta. 1 Abril 1937. SERVEIS DE GAS UNIFICATS DE CATALUNYA. REUS. RAROS. L-2753/2755; RGH-9577/9579. MBC+.
Lote 2376
CATALUNYA. 1 Pesseta. COLECTIVIDAD AGRÍCOLA. REUS. MUY RARO. T-No Cat; RGH-9582. MBC-.
Lote 2377
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juny 1937. Aj de LA RIBA. 2ª Emisión completa. AT- 2098/2100; RGH-9600/02. MBC a EBC.
Lote 2378
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. Febrer 1937. Aj. de LA RIBA. (Roturas). AT-2098/2100; RGH-9597/99. BC+ a MBC-.
Lote 2379
CATALUNYA. 5 Pessetes. COL·LECTIVITAT LLIURE DE TREBALLADORS DEL CAMP I DE L´ INDUSTRIA. CNT. AIT. RIBARROJA D´ EBRE. (Manchita en reverso). RARO. T-2427; RGH-9610. EBC-.
Lote 2381
CATALUNYA. 50 Cèntims. 22 Abril 1937. C.M. de RIUDECANYES. 1ª emisión. (Leves roturas). RARO. AT-2157; RGH-9681. MBC.
Lote 2385
CATALUNYA. 0, 25 Cèntims. C.M. de RIUDECOLS. MUY RARO. AT-2164; RGH-9690. MBC+.
Lote 2386
CATALUNYA. 15 Cèntims. C.M. de RIUDECOLS. RARO. AT-2165; RGH-9693. MBC+.
Lote 2387
CATALUNYA. 10 Cèntims. C.M. de RIUDECOLS. Sin sello tampón. RARO. AT-2166a; RGH-9692. MBC+.
Lote 2388
CATALUNYA. 1 Pesseta. 14 Març 1937. CONSELL de RIUDOMS. MUY RARO. AT-2167; RGH-9695. MBC-.
Lote 2389
CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. 14 Març 1937. CONSELL de RIUDOMS. (Roturas y pegado con adhesivo). RARO. AT-2168; RGH-9694. BC+.