Lote 7097

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. d´ESPLUGA CALVA. (algo sucio). AT-953. MBC+.

Lote 7105

CATALUNYA. Lote 3 fichas 50 Cèntims, 1 y 2 Pessetes. C.M. de FALSET. Celuloide. El de 2 Pessetes roto. A EXAMINAR. AT-974/976. RC a EBC-.

Lote 7109

CATALUNYA. 50 Cèntims. Juny 1937. C.M. de LA FEBRÓ. (Leves manchitas). RARO. AT-1002. EBC-.

Lote 7112

CATALUNYA. 1 Pesseta. 25 Octubre 1937. Aj. de FÍGOLS DE SEGRE. (Algo sucio). ESCASO. AT-1003b. MBC+.

Lote 7114

CATALUNYA. 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. (Sucio, pequeñas roturas). RARO. AT-1010. MBC.

Lote 7115

CATALUNYA. 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. (Roturas y manchas de cinta adhesiva). RARO. AT-1010. MBC.

Lote 7118

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. Maig y Juliol 1937. C.M. de FLIX. AT-1018, 1020. MBC-.

Lote 7123

CATALUNYA. Lote 3 billetes 5, 25 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de FONTS DE SACALM. A EXAMINAR. AT-1034, 1036, 1038. MBC a SC-.

Lote 7124

CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. 16 Maig 1937. Aj. de LA FORÇA. ESCASO. AT-1040. MBC-.

Lote 7125

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 25 y 0, 50 Cèntims. 5 juny 1937. C.M. de LES FRANQUESES. El de 0, 25 ESCASO. A EXAMINAR. AT-1052, 1053. MBC- a MBC.

Lote 7126

CATALUNYA. 50 Cèntims. 22 Febrer 1937. Aj. de FREIXANET (Sant Guim Estació). (Leves roturas). AT-1058b; RGH-9854. MBC-.

Lote 7130

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de FULLEDA. Cartón. RARO. AT-1074. BC.

Lote 7132

CATALUNYA. Lote 2 billetes 10 y 50 Cèntims. Juny 1937 y 17 Setembre. C.M. de GANDESA. AT-1082, 1086. MBC y EBC.

Lote 7136

CATALUNYA. 50 Cèntims. 8 Abril 1937. Aj. de GAVÀ. Cartón. (Algo sucio). ESCASO. AT-1103a. MBC.

Lote 7138

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de GAVÀ. Cartón. Serie completa. AT-1102/03. MBC.

Lote 7140

CATALUNYA. 1 Pesseta. Emissió 1937. C.M. de GERRI DE LA SAL. Cartulina. (Algo sucio). RARO. AT-1114. MBC.

Lote 7148

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de GOLMÉS. (Roturas). RARO. AT-1147. RC.

Lote 7153

CATALUNYA. 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de GUARDIOLA DE BAGES. Cartón. Numeración baja: 038. (Roturas). MUY RARO. AT-1200. (MBC).

Lote 7163

CATALUNYA. 25 Cèntims. 17 Maig 1937. Aj. d´HOSTALETS DE PIEROLA. (Sucio, leves roturas). ESCASO. AT-1247. MBC-.

Lote 7168

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. d´ IBARS DE NOGUERA. RARO. AT-1266. SC-.

Lote 7169

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. d´IBARS DE NOGUERA. (Sucio). RARO. AT-1266a. MBC.

Lote 7171

CATALUNYA. 1 Pesseta. 23 Gener 1937. Aj. Republicà d´IVARS D´ URGELL. Madera rectangular. AT-1270. EBC-.

Lote 7172

CATALUNYA. 1 Pesseta. 23 Gener 1937. Aj. Republicà d´IVARS D´ URGELL. Madera rectangular. AT-1270. MBC+.

Lote 7190

CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. C.M. de LLAVORSI. AT-1340. MBC.

Lote 7203

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Juny 1937. Aj. de MALLA I MIRAMBERC. ESCASOS. AT-1415a, 1416a. MBC a EBC.

Lote 7205

CATALUNYA. Lote 5 billetes 10, 15, 50 Cèntims, 1 Pesseta (2). C.M. de MANRESA. AT-1420, 1421 (2), 1422, 1423. MBC a SC-.

Lote 7209

CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de MARTORELL. Cartón. MUY ESCASO. AT-1449. EBC+.

Lote 7224

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25, 50 Cèntims. 26 Agost 1937. Aj. de MONTAGUT DE FLUVIÀ. (Manchas). ESCASOS. AT-1535, 1536. MBC.

Lote 7225

CATALUNYA. Lote 3 fichas 10 Cèntims, 1 y 5 Pessetes. SINDICAT AGRÍCOLA DE MUNTAGUT. MONTAGUT DE FLUVIÀ. Latón. Serie completa. A EXAMINAR. T-1762 /1764; L-2235/2237. MBC+ a EBC-.

Lote 7227

CATALUNYA. 10 Cèntims. COOPERATIVA OBRERA MONTAGUT de MAR. (Manchitas). MUY RARO. L-No Cat; RGH-8743. MBC+.

Lote 7233

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de MONTGAT. AT-1575, 1576. MBC- a MBC.

Lote 7235

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Abril 1937. Aj. de MONTMANY. A EXAMINAR. AT-1581, 1582, 1585b. MBC- a SC-.

Lote 7237

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Maig 1937. Aj. de MONTORNÈS. ESCASOS. AT-1591, 1592. MBC- a MBC.

Lote 7250

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de NALEC. Cartulina. (Roturas). MUY RARO. AT-1638. BC.

Lote 7284

CATALUNYA. 1 Pesseta. 27 Juny 1937. Aj. de PALAU-SOLITÀ. (Manchas). AT-1763. MBC+.

Lote 7288

CATALUNYA. 1 y 2 Pesseta. SECCIÓN DE COOPERATIVA. PALMA D´ EBRE. Latón. MUY RARA. T-2038, 2040. EBC-.

Lote 7292

CATALUNYA. Lote 3 vales 5 (2) y 25 Cèntims. Agost 1937. COOPERATIVA OBRERA LA PROGRESIVA. PARETS DEL VALLÈS. A EXAMINAR. T-2063, 2065 (2). MBC- a EBC.

Lote 7293

CATALUNYA. Lote 4 fichas 5, 25 Céntimos, 1, 5 Pesestas. COOPERATIVA OBRERA LA PROGRESIVA. PARETS DEL VALLÈS. Ni, Latón, Cartón. A EXAMINAR. T-2058, 2059, 2062, 2066. MBC a EBC+.

Lote 7294

CATALUNYA. 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de PASSANANT. MUY ESCASO. AT-1783. MBC-.

Lote 7300

CATALUNYA. 1 Pesseta. 19 Abril 1937. C.M. de PI DE LLOBREGAT. (Algo sucio). ESCASO. AT-1817. MBC+.

Lote 7310

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. ESCASO. AT-1857. MBC-.

Lote 7311

CATALUNYA. 25 Cèntims. 1 Febrer 1937. Aj. de PLANA DE RIUCORP. (Algo sucio). ESCASO. AT-1860. MBC.

Lote 7317

CATALUNYA. Lote 2 billetes 20 Cèntims. 6 Juliol 1937. Aj. de POBLA DE SEGUR. En bloque de dos, sin cortar. Sin numeración ni sello tampón. AT-1923b. SC.

Lote 7321

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. de POBLA DEL LLIERCA. (Roturas). ESCASOS. AT-1931 y 1932. BC+ a MBC-.

Lote 7323

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 7 Setembre 1937. Aj. d´EL PONT D´ARMENTERA. A EXAMINAR. ESCASOS. AT-1943/45. BC+ a MBC-.

Lote 7324

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1937. C.M. de PONT DE SUERT. (Algo sucio). ESCASO. AT-1947. MBC.

Lote 7326

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de PONTONS. Cartón. (Sucio). RARO. AT-1952. MBC.

Lote 7337

CATALUNYA. 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de PREIXENTS. (Pequeñas roturas). MUY ESCASO. AT-2001b. MBC.