Lot 4715
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Agost 1937. Aj. de SERRA D´ ALMÓS. (Pequeñas roturas). AT-2729/2730. MBC-.
Lot 4716
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de SESGUEIOLES. MUY RARO. AT-2357. MBC+.
Lot 4717
CATALUNYA. Lote 2 billetes 5 y 50 Cèntims. Aj. de EL SOLERAS. AT-2384, 2386. EBC-.
Lot 4718
CATALUNYA. 1 Pesseta. 2 Maig 1937. Sindicat Agrícola de SOLIVELLA. MUY ESCASO. T-2768; RGH-10027. MBC.
Lot 4719
CATALUNYA. Lote 4 billetes 25 y 50 cèntims y 1 Pesseta (2). Març, Setembre y Dessembre 1937. Aj. de SOLSONA. AT-2387, 2388, 2392, 2393. MBC- a EBC-.
Lot 4720
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. 3 Maig 1937. Aj. de SÚRIA. AT-2420b, 2421b. MBC+.
Lot 4721
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. 15 Agost 1937. Aj. de SUSQUEDA. MUY ESCASOS. AT-2424/25. MBC+ y EBC.
Lot 4722
CATALUNYA. 1 Pesseta. Setembre 1937. C.M de TAGAMENT. RARO. AT-2426. MBC+.
Lot 4723
CATALUNYA. Lote de 3 billetes de 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de TARADELL. (Sucios). AT-2432/34. MBC- a MBC.
Lot 4724
CATALUNYA. Lote 4 billetes 25 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). Febrer, Juny y Agost 1937. Aj. de TÀRREGA. (Uno con manchitas). A EXAMINAR. AT-2441, 2442, 2443, 2444. MBC+ a EBC-.
Lot 4725
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de TEIÀ. ESCASO. AT-2449. EBC+.
Lot 4726
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de TERMENS. RARO. AT-2454a. EBC.
Lot 4727
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Abril 1937. Aj. de TIANA. AT-2461/62. MBC+.
Lot 4728
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de TORREGROSSA. (Uno con pequeñas roturas). AT-2543, 2544. MBC- y MBC+.
Lot 4729
CATALUNYA. Lote 5 billetes 25 y 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). Juny y Novembre 1937. Aj. De TORTOSA. A EXAMINAR. AT-2578/79, 2580/82. MBC- a MBC+.
Lot 4730
CATALUNYA. Lote de 2 billetes de 25 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de TOSSA. AT-2586/87. MBC- y EBC.
Lot 4731
CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de VANDELLÓS. (Perforación). AT-2708. MBC.
Lot 4733
CATALUNYA. 1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de VALLBONA DE LES MONGES. (Algo sucio). RARO. AT-2644. MBC+.
Lot 4734
CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de VALLFOGONA DE RIUCORP. (Manchitas). MUY RARO. AT-2674; RGH-10523. MBC+.
Lot 4735
CATALUNYA. 20 Cèntims. CAFÉ LA DOLORES. VALLFOGONA DE RIUCORP. MUY RARO. L-No Cat; RGH-No Cat. MBC+.
Lot 4736
CATALUNYA. 2´ 00 Pessetes. Octubre 1937. Municipi d´ EL VENDRELL. ASSISTÈNCIA ALS REFUGIATS. MUY RARO. AT-2714; RGH-10603. MBC+.
Lot 4737
CATALUNYA. 1 Pesseta. Octubre 1937. Municipi d´ EL VENDRELL. ASSISTÈNCIA ALS REFUGIATS. MUY RARO. AT-2715; RGH-10602. EBC-.
Lot 4738
CATALUNYA. 0, 25 Pessetes. Octubre 1937. Municipi d´ EL VENDRELL. ASSISTÈNCIA ALS REFUGIATS. MUY RARO. AT-2716; RGH-10601. EBC.
Lot 4739
CATALUNYA. 10 Centims. SINDICAT AGRÍCOLA COOPERATIU. VERDÚ. (Algo sucio). MUY RARO. RGH-10618; T-3146. MBC+.
Lot 4740
CATALUNYA. 5 Cèntims. SINDICAT AGRÍCOLA COOPERATIU. VERDÚ. MUY RARO. RGH-10617; T-3147. EBC-.
Lot 4741
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de VILADECANS. AT-2767/69. EBC a SC.
Lot 4742
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 cèntims y 1 Pesseta. C.M. de VILALLONGA DEL CAMP. (Uno con leve rotura en margen inferior izquierdo). ESCASOS. AT-2806, 2807. MBC y MBC+.
Lot 4743
CATALUNYA. 50 Cèntims. 1 Juny 1937. C.M. de VILALLONGA DE TER. MUY ESCASO. AT-2810. MBC.
Lot 4744
CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de VILANOVA DE LA BARCA. Cartón. Al dorso tampón del Ayuntamiento. AT-2833. MBC-.
Lot 4745
CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de VILANOVA DE BELLPUIG. ESCASO. AT-2837e. MBC+.
Lot 4746
CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de VILANOVA DE BELLPUIG. ESCASO. AT-2838. EBC-.
Lot 4747
CATALUNYA. Lote 3 billetes 10 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de VILANOVA DE BELLPUIG. ESCASOS. AT-2834, 2836e, 2838e. MBC+ y EBC-.
Lot 4748
CATALUNYA. 25 Cèntims. 15 Març 1937. Aj. de VILANOVA DE MEIÀ. (Sucio). AT-2847. MBC-.
Lot 4749
CATALUNYA. 1 Pesseta. 30 Maig 1937. Aj. de VILANOVA DE SAU. (Manchitas). MUY ESCASO. AT-2855. MBC+.
Lot 4750
CATALUNYA. 1 Pesseta. 20 Maig 1937. Aj. de VILA-SANA. (Roturas). RARO. AT-2877. MBC-.
Lot 4751
CATALUNYA. 50 Cèntims. 20 Maig 1937. Aj. de VILA-SANA. (Manchitas). RARO. AT-2878. MBC+.
Lot 4752
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 8 Agost 1937. Aj. de VIMBODÍ. AT-2905/2907. EBC- a EBC.
Lot 4753
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 5 Juny 1937. Aj. de VOLTEGRÀ. (Pequeñas roturas). AT-2914 y 2915. MBC.
Lot 4754
CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1937. AVINYÓ, OGASSA y TORROELLA DE MONTGRÍ. 50 Cts C.M. d´ Avinyó (AT-251), 1 Pta C.M. d´ Ogassa (AT-1673) y 1 Pta Aj. De Torroella de montgrí 1937 (AT-2563). (Roturas). A EXAMINAR. DOS ESCASOS. BC a MBC-.
Lot 4755
CATALUNYA. Lote 290 billetes. La mayoría catalanes. Incluye algún billete del Banco de España y Ficha cooperativa. IMPRESCINDIBLE EXAMINAR. RC a SC.
Lot 4756
ANDALUCÍA. 10 Céntimos. Ay. de BAEZA (Jaén). RGH-842. EBC-.
Lot 4757
ANDALUCÍA. Lote 2 billetes 10 y 25 Céntimos. Ay. de BAEZA (Jaén). (Algo sucios). RGH-842, 845. MBC+ y EBC-.
Lot 4758
ANDALUCÍA. 1 Peseta. C.M. de COLOMERA (Granada). (Roturas). RARO. RGH-2004. MBC-.
Lot 4759
ANDALUCÍA. Lote 2 billetes 25 y 50 Céntimos. INDUSTRIA HOTELERA CAFETERA Y ANEXOS DE JAEN. RGH-2983/84. MBC-.
Lot 4760
ANDALUCÍA. Lote 3 billetes 0, 50, 1 y 2 Pesetas. C. M. de POZOBLANCO (Córdoba). RGH-4286/88. EBC.
Lot 4761
ANDALUCÍA. 10 Céntimos. Ay. de RUS (Jaén). (Algo sucio). RARO. RGH-4614. MBC.
Lot 4762
ANDALUCÍA. 5 Céntimos. JUNTAS DE TRANSPORTES DE ANDALUCIA Y BADAJOZ. SEVILLA. EMISIONES MILITARES. RGH-No Cat. EBC-.