Thursday, May 16th 2024
10 am | Lots 6001 - 7821

May 13th - 15th | 10 am – 1 pm / 3 pm – 5.30 pm

Lots can be collected from May 21st

Lot 7345

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de PUIG-REIG. Cartulina ovalada. RARO. AT-2040. MBC.

Lot 7346

CATALUNYA. 1 Pesseta. 3 Juny 1937. C.M. de PUIGVERD D´AGRAMUNT. (Roturas). ESCASO. AT-2044. MBC-.

SOLD BY: 15 €

Lot 7347

CATALUNYA. 2 Pessetas. Abril 1937. C.M. de PUIGVERD DE LLEIDA. (Roturas). MUY RARO. AT-2046. MBC-.

Lot 7348

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de QUERALBS. (Algo sucio). MUY ESCASO. AT-2050b. MBC.

Lot 7349

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de RASQUERA. RARO. AT-2068. MBC+.

Lot 7350

CATALUNYA. 25 Cèntims. 1 Setembre 1937. C.M. de RELLINARS. (Manchas del tiempo). RARO. AT-2071. MBC.

Lot 7351

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1937. C.M. de RIALP. (Roturas). RARO. AT-2091. MBC.

Lot 7352

CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. C.M. de RIALP. (Manchitas). ESCASO. AT-2094. (MBC+).

Lot 7353

CATALUNYA. 50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de LA RIBA. (Manchita y raspadura en margen derecho). AT-2099. EBC.

Lot 7354

CATALUNYA. 5 Pessetes. COL·LECTIVITAT LLIURE DE TREBALLADORS DEL CAMP I DE L´INDUSTRIA. CNT. AIT. RIBARROJA D´ EBRE. Cartulina. MUY RARO. T-2427; RGH-9610. EBC.

Lot 7355

CATALUNYA. 10 Pessetes. COL·LECTIVITAT LLIURE DE TREBALLADORS DEL CAMP I DE L´INDUSTRIA. CNT. AIT. RIBARROJA D´ EBRE. Cartulina. MUY RARO. T-Nocat; RGH-9611. EBC-.

Lot 7356

CATALUNYA. 25 Pessetes. COL·LECTIVITAT LLIURE DE TREBALLADORS DEL CAMP I DE L´INDUSTRIA. CNT. AIT. RIBARROJA D´ EBRE. Cartulina. (Manchitas del tiempo). MUY RARO. T-2426; RGH-9612. EBC-.

Lot 7357

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1937. C.M. de RIBERA DE CARDOS. (Sucio). MUY ESCASO. AT-2104b. MBC.

Lot 7358

CATALUNYA. 1 Pesseta. 12 Maig 1937. C.M. de RIBES DE FRESER. (Roturas). ESCASO. AT-2107. BC+.

Lot 7359

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de RIBES DE FRESER. ESCASO. AT-2109. EBC-.

Lot 7360

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de LA RIERA DE GAIÀ. Cartulina. A EXAMINAR. ESCASOS. AT-2124, 28, 29. MBC a EBC.

Lot 7361

BILLETES LOCALES GUERRA CIVIL. 50 Cèntims. Aj. de LA RIERA DE GAIÀ. AT-2128. EBC.

Lot 7362

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de LA RIERA DE GAIÀ. AT-2129. EBC-.

Lot 7363

CATALUNYA. 0, 25 Pessetes. 21 Abril 1937. Aj. de RIPOLL DEL VALLÈS. AT-2136. MBC+.

SOLD BY: 15 €

Lot 7364

CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. Abril y Juliol 1937. C.M. de RIPOLLET. A EXAMINAR. AT-2139/40, 2142. MBC- a EBC-.

Lot 7365

CATALUNYA. 50 Cèntims. 16 Maig 1937. Aj. de RIUDARENES. (Roturas). MUY RARO. AT-2144c. BC+.

Lot 7366

CATALUNYA. 1 Pesseta. 21 Octubre 1937. Aj. de RIUDEBITLLES. (Manchas). MUY ESCASO. AT-2152. MBC+.

SOLD BY: 34 €

Lot 7367

CATALUNYA. 50 Cèntims. 29 Maig 1937. Aj. de RIUDEBITLLES. (Roturas). ESCASO. AT-2151. MBC-.

Lot 7368

CATALUNYA. 1 Pesseta. 22 Abril 1937. C.M. de RIUDECANYES. Sin Firmas. Sello tampón en anverso y reverso. (Roturas. manchas). ESCASO. AT-2158c. MBC-.

Lot 7369

CATALUNYA. 50 Cèntims. 15 Juny 1937. C.M. de RIUDOMS. AT-2170. MBC-.

SOLD BY: 15 €

Lot 7370

CATALUNYA. 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de RIUDOR DE BAGES. (Roturas). ESCASO. AT-2171. BC.

SOLD BY: 15 €

Lot 7371

CATALUNYA. 1 Pesseta. 27 Setembre 1937. C.M. de ROCAFORT DE QUERALT. ESCASO. AT-2176. MBC+.

Lot 7372

CATALUNYA. 1 Pesseta. Març 1937. Aj. de ROCAFORT DE VALLBONA. (Algo sucio, pequeñas roturas). ESCASO. AT-2178. MBC-.

Lot 7373

CATALUNYA. 1 Pesseta. Setembre 1937. Aj. de ROCALLAURA. MUY ESCASO. AT-2182. MBC.

Lot 7374

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1937. Aj. de RODA DE BARÀ. Cartón. A EXAMINAR. MUY ESCASOS. AT-2185/87. MBC a MBC+.

Lot 7375

CATALUNYA. 50 Céntimos. C.M. de ROQUETAS. (Leves roturas). ESCASO. AT-2201; RGH-9732. MBC-.

Lot 7376

CATALUNYA. Lote 2 billetes 1 Pesseta. Aj. de ROQUETES. Cartón. ESCASOS. AT-2199, 2200. MBC- a MBC.

Lot 7377

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de ROQUETES. AT-2204/06. MBC- a MBC.

SOLD BY: 24 €

Lot 7378

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de ROQUETES. Cartón redondo. RARO. AT-2207. EBC.

Lot 7379

CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims, 1 y 2 Pessetes. C. M. de ROSES DEL LLOBREGAT. AT-2218/2220; RGH-9752/54. EBC-.

Lot 7380

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´ EL ROURELL. RARO. AT-2224; RGH-9757. EBC-.

Lot 7381

CATALUNYA. Lote de 3 billetes de 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). Maig 1937. C.M. de RUBÍ. AT-2225/27; RGH-9760/62. MBC a EBC-.

SOLD BY: 24 €

Lot 7382

CATALUNYA. 25 Cèntims. 6 Juny 1937. C.M. de RUPIT. (Sucio). ESCASO. AT-2231a. MBC-.

Lot 7383

CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de SADURNÍ D´ANOIA. Cartón. (Manchitas). RARO. AT-2247. MBC+.

Lot 7384

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1er Juny 1937. Aj. de SALARDÚ. (Manchitas, restos de adhesivo). RARO. AT-2250. MBC.

Lot 7385

CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. C.M. de SALAS DE PALLARS. (Roturas. Algo sucio). RARO. AT-2252. BC.

Lot 7386

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 10 Juny 1937. Aj. de SALDES. A EXAMINAR. ESCASOS. AT-2253a, 2254a, 2255a. MBC+ a SC-.

SOLD BY: 66 €

Lot 7387

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de SALOMÓ. Cartulina. (Leve resto de adhesivo en reverso). RARO. AT-2264; RGH-9830. EBC+.

Lot 7388

CATALUNYA. 1 Pesseta. UNIÓ DE COOPERADORS. SALT. 3,28 grs. Ni. (Oxidaciones). ESCASA. T-2606. MBC.

Lot 7389

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de SANAÜJA. Cartón redondo. (Roturas). MUY RARO. AT-2274. MBC+.

Lot 7390

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de SANT POL DE MAR. Cartón. ESCASO. AT-2282. MBC+.

Lot 7391

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SANT POL DE MAR. Cartón. ESCASOS. AT-2281, 2282. MBC+.

Lot 7392

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SARRAL. Cartón. (Roturas). ESCASOS. AT-2288/90. MBC- a MBC.