Thursday, May 16th 2024
10 am | Lots 6001 - 7821

May 13th - 15th | 10 am – 1 pm / 3 pm – 5.30 pm

Lots can be collected from May 21st

Lot 7393

CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. 15 Maig 1937. C.M. de SARRIÀ DE TER. ESCASO. AT-2292. MBC+.

Lot 7394

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de SARRIÀ DE TER. Cartulina redonda. RARO. AT-2297. SC-.

Lot 7395

CATALUNYA. 50 Cèntims. 18 Juny 1937. Aj. de SASSERRA. ESCASO. AT-2300. MBC.

Lot 7396

CATALUNYA. Lote 4 billetes 25 (2), 50 Cèntims (2). C.M. de SEGARRA DE GAIÀ. Diferentes acentos en ´Gaia´. A EXAMINAR. AT-2309 (2), 2310 (2). MBC- a EBC+.

Lot 7397

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de SEGURÍES DE TER. (Pequeñas roturas). ESCASOS. AT-2311, 2312. BC+ a MBC-.

Lot 7398

CATALUNYA. 2 Pessetes. Aj. de SELVA DEL CAMP. Cartón. RARO. AT-2316; RGH-9927. MBC+.

Lot 7399

CATALUNYA. 1 Pesseta. 11 Setembre 1937. Aj. de SELVA DE MAR. Pergamino. MUY RARO. AT-2326. EBC.

Lot 7400

CATALUNYA. 50 Cèntims. 11 Setembre 1937. Aj. de SELVA DE MAR. Pergamino. MUY RARO. AT-2327. EBC.

Lot 7401

CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. 1937. C.M. de SENTERADA. (Sucio). MUY ESCASO. AT-2334b. MBC-.

Lot 7402

CATALUNYA. 1 Pesseta. 4 Gener 1937. C.M. de LA SENTIU. Zonas con letras manuscritas en tinta. MUY RARO. AT-2335. MBC.

Lot 7403

CATALUNYA. 25 Cèntims. 21 Agost 1937. Aj. de LA SENTIU. (Roturas). AT-2339. MBC-.

Lot 7404

CATALUNYA. 1 Pesseta. 22 d´ Abril 1937. C.M. de SESROVIRES. ESCASO. AT-2366. SC-.

Lot 7405

CATALUNYA. Lote 4 billetes 25, 50, Cèntims y 1 Pesseta (2). 30 Juny y 23 Octubre 1937. Aj. de LA SEU D´ URGELL. A EXAMINAR. AT-2370, 2372, 2373, 2374. EBC- a SC-.

Lot 7406

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 22 Maig 1937. Aj. de SILS. (Manchas). ESCASOS. AT-2377, 2378. MBC-.

Lot 7407

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de EL SOLERAS. Cartón. (Puntos de aguja). AT-2384. MBC+.

Lot 7408

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de EL SOLERAS. Cartón. (Algo sucio). AT-2386. MBC+.

Lot 7409

CATALUNYA. Lote 2 billetes 5, 50 Cèntims. Aj. de EL SOLERAS. Cartón. AT-2384, 2386. MBC+ a EBC-.

Lot 7410

CATALUNYA. Lote 4 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). 1 Desembre 1937. Aj. de SOLSONA. Parejas correlativas. AT-2391 (2), 2392 (2). SC.

Lot 7411

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 cèntims y 1 Pesseta. Març, Setembre y Dessembre 1937. Aj. de SOLSONA. A EXAMINAR. AT-2387, 2390, 2393. BC+ a MBC-.

Lot 7412

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 50 Pessetes. C.M. de SORT. (Sucios). ESCASOS. AT-2396. MBC-.

Lot 7413

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 50 y 1 Pesseta. 1937. C.M. de SORT. ESCASOS. AT-2394, 2396. MBC- a MBC+.

Lot 7414

CATALUNYA. Lote 2 billetes 1 y 2 Pesssetes. Aj. de SOSES. Moneda per a refugiats. (El de 1 Pesseta rotura). MUY ESCASO. AT-2405, 2406. MBC+ a EBC-.

Lot 7415

CATALUNYA. 1 Pesseta. 16 Maig 1937. Aj. de SUBIRATS. AT-2408; RGH-10057. MBC+.

SOLD BY: 15 €

Lot 7416

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de SÚRIA. Cartulina redonda. ESCASOS. AT-2422. EBC+.

SOLD BY: 44 €

Lot 7417

CATALUNYA. 50 Cèntims. 15 Agosto 1937. Aj. de SUSQUEDA. RARO. AT-2424. MBC+.

Lot 7418

CATALUNYA. 25 Cèntims. 15 Agosto 1937. Aj. de SUSQUEDA. RARO. AT-2425. MBC+.

Lot 7419

CATALUNYA. 50 Cèntims. Setembre 1937. C.M. de TAGAMANENT. (Algo sucio). RARO. AT-2427. MBC+.

Lot 7420

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de TARADELL. (Algo sucio). A EXAMINAR. AT-2432/34. MBC- a MBC.

SOLD BY: 18 €

Lot 7421

CATALUNYA. Lote 4 billetes 1 Pesseta. 18 Maig 1937. Aj. de TARRAGONA. Bloque de cuatro en plancha y sin cortar. (Doblez en esquina, arruguitas). AT-2435. SC-.

Lot 7422

CATALUNYA. Lote 16 billetes 1 Pesseta. 18 Maig 1937. Aj. de TARRAGONA. Bloque de dieciseis en plancha y sin cortar. (Leves roturitas en margen y leves manchitas del tiempo, arrugas). AT-2435. EBC.

Lot 7423

CATALUNYA. 5 Cèntims. UNIÓ REPUBLICANA. TÀRREGA. cartulina. MUY ESCASO. L-3374; RGH-10107.

Lot 7424

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de TEIÀ. Cartón. ESCASO. AT-2450. MBC.

SOLD BY: 15 €

Lot 7425

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de TERMENS. Cartón. A EXAMINAR. MUY ESCASOS. AT-2453, 2455. MBC a EBC-.

Lot 7426

CATALUNYA. Lote 4 billetes 10, 15, 50 Cèntims, 1 Pesseta. Maig y Novembre 1937. C.M. de TERRASSA. A EXAMINAR. AT-2456/59. MBC a EBC.

Lot 7427

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Maig 1937. Aj. de TIANA. A EXAMINAR. ESCASOS. AT-2461/62. MBC a MBC+.

SOLD BY: 48 €

Lot 7428

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims Y 1 Pesseta. 1 Maig 1937. Aj. de TIANA. ESCASOS. AT-2463/65. MBC+.

Lot 7429

CATALUNYA. Lote 2 billetes 5, 10 Cèntims. Aj. de TIANA. AT-2466/67. MBC a MBC+.

Lot 7430

CATALUNYA. 25 Cèntims. 15 Juliol 1937. C.M. de TIVENYS. RARO. AT-2478. EBC+.

Lot 7431

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1937. C.M. de TIVISSA. Cartulina. MUY ESCASO. AT-2494. MBC+.

Lot 7432

CATALUNYA. 25 Cèntims. 1937. C.M. de TIVISSA. Cartulina. (Restos de adhesivo en reverso). MUY ESCASO. AT-2496. MBC.

Lot 7433

CATALUNYA. 1 Pesseta. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-2499. MBC+.

Lot 7434

CATALUNYA. 50 Céntims. 17 Maig 1937. Aj. de TONA. cartulina. (Manchitas). AT-2500. MBC+.

Lot 7435

CATALUNYA. 15 Cèntims. Aj. de TORÀ DE RIUBREGÓS. Cartulina. MUY RARO. AT-2504a; RGH-10300. EBC.

Lot 7436

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de TORÀ. AT-2506. EBC-.

Lot 7437

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de TORDERA. ESCASOS. AT-2510, 2512. MBC a MBC+.

Lot 7438

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Peseta. Octubre 1937. C.M. de TORRE DE L´ ESPANYOL. Los dos sello tampón en reverso. El de 50 Cts. Impresión azul sobre verde. AT-2530a, 2532a. MBC a EBC.

Lot 7439

CATALUNYA. 10 Cèntims. Octubre 1937. C.M. de TORRE DE L´ ESPANYOL. ESCASO. AT-2534. MBC.

Lot 7440

CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. de TORREBESSES. Cartón. RARO. AT-2538. MBC+.