Thursday, May 16th 2024
10 am | Lots 6001 - 7821

May 13th - 15th | 10 am – 1 pm / 3 pm – 5.30 pm

Lots can be collected from May 21st

Lot 7057

CATALUNYA. Abono 10 Cèntims. CAFE INDEPENDENT. CERVERA. Cartón. (Algo sucio). RARO. L-3309; RGH-7577. MBC+.

Lot 7058

CATALUNYA. Lote 2 billetes 1 y 2 Pessetes. Juliol 1937. Aj. de CERVIÀ DE LES GARRIGUES. (Manchas). MUY ESCASOS. AT-812, 813. MBC- a MBC.

Lot 7059

CATALUNYA. Lote 4 billetes 5, 15, 25 y 50 Cèntims. Aj. de CERVIÀ DE LES GARRIGUES. A EXAMINAR. AT-814/17. MBC- a SC-.

Lot 7060

CATALUNYA. 25 Cèntims. Desembre 1937. C.M. de CERVIÀ DE TER. AT-820. SC-.

SOLD BY: 15 €

Lot 7061

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´ EL CIRERER DEL LLOBREGAT. Cartón. RARO. AT-822a. SC-.

Lot 7062

CATALUNYA. 1 Pesseta. Juny 1938. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. RARO. AT-831. EBC.

Lot 7063

CATALUNYA. 50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. RARO. AT-832. MBC+.

Lot 7064

CATALUNYA. 50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. (Manchitas, restos de adhesivo). RARO. AT-832a. MBC+.

Lot 7065

CATALUNYA. 25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. Tampón al dorso. AT-833. MBC+.

Lot 7066

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 10 Maig 1937. Aj. de CODINES DEL VALLÈS. AT-839/841; RGH-7613/15. MBC+.

SOLD BY: 15 €

Lot 7067

CATALUNYA. 0´50 Pessetes. C.M. de COLL DE NARGÓ. Cartón. MUY RARO. AT-851. MBC.

Lot 7068

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. Juny 1938. Aj. de COLLBATÓ. (Algo sucios). AT-852, 854. MBC+.

Lot 7069

CATALUNYA. 0´50 Pessetes. 20 Maig 1937. Aj. de COLLSUSPINA. Cartulina. (Manchitas del tiempo). MUY ESCASO. AT-861. MBC+.

Lot 7070

CATALUNYA. 10 Cèntimos. Aj. De COLLSUSPINA. AT-863. EBC-.

Lot 7071

BILLETES LOCALES GUERRA CIVIL. Lote 3 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). 20 Abril 1937. C.M de CONSTANTÍ. A EXAMINAR. AT-866 (2), 867. MBC a EBC+.

Lot 7072

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de COPONS. Cartón. AT-869/70. MBC+ a EBC-.

Lot 7073

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 6 Juny 1937. Aj. de CORBERA DE LLOBREGAT. AT-871/72. MBC a MBC+.

SOLD BY: 21 €

Lot 7074

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de CORBERA DE TERRA ALTA. Reverso invertido. (Algo sucio). MUY RARO. AT-881a; RGH-7671. MBC+.

Lot 7075

CATALUNYA. 50 Cèntims. C.M. de CORBERA DE TERRA ALTA. Cartón. RARO. AT-882. MBC+.

Lot 7076

CATALUNYA. 50 Céntimos. C.M de CORBERA DE TERRA ALTA. Cartón. RARO. AT-882. MBC+.

Lot 7077

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 50 y 2 Pessetes. Aj. de CORNUDELLA DE MONTSANT. (Manchas). MUY ESCASOS. AT-892, 894. MBC a MBC+.

Lot 7078

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de CORNUDELLA DE MONTSANT. ESCASO. AT-893. MBC+.

Lot 7079

CATALUNYA. 10 Cèntims. C.M. de CORNUDELLA DE MONTSANT. MUY ESCASO. AT-898. MBC.

Lot 7080

CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de CORNUDELLA DE MONTSANT. MUY ESCASO. AT-899a. MBC.

Lot 7081

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. 10 Juny 1937. C.M. de CREIXELL DE MAR. (Algo sucios). ESCASOS. AT-901, 902. MBC-.

Lot 7082

CATALUNYA. 25 Cèntims. Maig 1937. Sub Municipi de DARMÓS. Cartón. (Sucio). ESCASO. AT-908. MBC.

Lot 7083

CATALUNYA. 25 Céntims. Sub Municipi DARMÓS. Cartón. (Algo sucio). AT-908. MBC+.

Lot 7084

CATALUNYA. 1 Pesseta. 12 Maig 1937. Aj. de DOSRIUS. ESCASO. AT-915. EBC.

Lot 7085

CATALUNYA. 10 Cèntims. EMPORI. COOPERATIVA C. I. A. C. RARO. RGH-6683. SC.

Lot 7086

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 50 y 1 Pessetes. C.M. de L´ ESCALA. A EXAMINAR. AT-930a, 931c. MBC+ a EBC+.

Lot 7087

CATALUNYA. Lote 5 billetes 25 Cèntims, 0, 25 (2) y 1 Pesseta. Març y Setembre 1937. C.M. d´ ESPARREGUERA. A EXAMINAR. AT-933, 934, 935, 936, 937. MBC a SC-.

Lot 7088

CATALUNYA. 10 Cèntim. Aj. d´ ESPARREGUERA. Cartón. Forma ovalada. RARO. AT-943. SC.

Lot 7089

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. d´ ESPARREGUERA. Cartón redondo. MUY RARO. AT-944. SC-.

Lot 7090

CATALUNYA. 1 Pesseta. 2 Juliol 1937. Aj. d´ ESPINELVES. (Pequeñas roturas, algo sucio). ESCASO. AT-945. MBC.

Lot 7091

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Octubre 1937. Aj. d´ ESPLUGA CALVA. (Pequeñas roturas). RARO. AT-949. MBC-.

Lot 7092

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´ESPLUGA CALVA. (algo sucio). AT-950. MBC.

Lot 7093

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. d´ ESPLUGA CALVA. AT-951. MBC+.

Lot 7094

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. d´ESPLUGA CALVA. AT-951. MBC+.

Lot 7095

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. d' ESPLUGA CALVA. (algo sucio). AT-952. MBC+.

Lot 7096

CATALUNYA. 10 Cèntims. 1 Octubre 1937. Aj. d´ ESPLUGA CALVA. (Sucio). RARO. AT-952. MBC.

Lot 7097

CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. d´ESPLUGA CALVA. (algo sucio). AT-953. MBC+.

Lot 7098

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. d´ESPOLLA. Cartulina. MUY RARO. AT-962. SC-.

Lot 7099

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. d´ESPOLLA. Cartulina. MUY RARO. AT-963. SC.

Lot 7100

CATALUNYA. 10 Cèntims. 31 octubre 1937. Aj. d´ESPOLLA. Cartulina. RARO. AT-967. SC.

Lot 7101

CATALUNYA. Lote 2 edictos. 7 y 16 Novembre 1937. Aj. d´ESPOLLA. Edictos oficiales emitidos por el alcalde para la creación y captación de moneda. RARO. MBC+.

Lot 7102

CATALUNYA. Lote 5 fichas 5, 10, 25 Cèntims, 1 y 2 Pessetes. COOPERATIVA LA ACTIVITAT OBRERA L´ ESQUIROL. Latón, Niquel. A EXAMINAR. T-1109 a 1112 y 1114. MBC+ a EBC.

Lot 7103

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de L´ ESTANY. ESCASO. AT-968. SC.

Lot 7104

CATALUNYA. 50 Cèntims. 21 Març 1937. C.M. d´ ESTERRI D´ ANEU. (Sucio). ESCASO. AT-970. MBC-.

SOLD BY: 18 €