Thursday, May 16th 2024
10 am | Lots 6001 - 7821
May 13th - 15th | 10 am – 1 pm / 3 pm – 5.30 pm
Lots can be collected from May 21st
Lot 7249
CATALUNYA. 25 Cèntims. 29 Juliol 1937. Aj. de LLORENÇ DE MORUNYS. (Sucio). ESCASO. AT-1632. MBC.
Lot 7251
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de NAVARCLES. ESCASO. AT-1639. MBC.
Lot 7252
CATALUNYA. 1 Pesseta. 27 Agost 1937. Aj. de NAVARCLES. AT-1641. SC.
Lot 7253
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de NAVÀS. AT-1649 y 1650. MBC.
Lot 7254
CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de NAVÀS. (Algo sucio). MUY ESCASO. AT-1651a. EBC-.
Lot 7255
CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de NAVATA. (Restos de adhesivo en reverso). MUY ESCASO. AT-1653. SC-.
Lot 7256
CATALUNYA. 1 Pesseta. 21 Novembre 1937. Aj. de NOVES DE SEGRE. (Algo sucio). RARO. AT-1658. MBC+.
Lot 7257
CATALUNYA. 50 Cèntims. 21 Novembre 1937. Aj. de NOVES DE SEGRE. (Algo sucio). RARO. AT-1659. MBC+.
Lot 7258
CATALUNYA. 25 céntims. 21 Novembre 1937. Aj. De NOVES DE SEGRE. MUY ESCASO. AT-1660. EBC.
Lot 7259
CATALUNYA. 10 Cèntims. 21 Novembre 1937. Aj. de NOVES DE SEGRE. (Pequeñas roturas, manchas). RARO. AT-1661. MBC-.
Lot 7260
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. d´ÒDENA. (Algo sucio). AT-1669. EBC-.
Lot 7261
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. d´ÒDENA. (Algo sucio). ESCASO. AT-1669. MBC+.
Lot 7262
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´ÒDENA. (Algo sucio). AT-1670. MBC+.
Lot 7263
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´ÒDENA. (Algo sucio). ESCASO. AT-1670. MBC+.
Lot 7264
CATALUNYA. 1 Pesseta. Juny 1937. C.M. d´OGASSA. (Algo sucio). ESCASO. AT-1673. MBC.
Lot 7265
CATALUNYA. 1 Pesseta. Octubre 1937. Aj. d´OIX. (Algo sucio). RARO. AT-1675. MBC+.
Lot 7266
CATALUNYA. 50 Cèntims. Març 1937. Aj. d´OLIANA. (Pequeñas roturas). RARO. AT-1687. BC+.
Lot 7267
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Març 1937. Aj. d´OLIANA. (Roturas). ESCASOS. AT-1686a, 1687a. BC+ a MBC-.
Lot 7268
CATALUNYA. 25 Cèntims. 10 Agost 1937. Aj. d´OLIANA. AT-1690. MBC+.
Lot 7269
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 20 Agost 1937. Aj. d´OLIANA. (Roturas). A EXAMINAR. ESCASOS. AT-1688, 1689, 1690. MBC- a MBC.
Lot 7270
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. d´OLÓ. ESCASO. AT-1691b, 1692b. SC- a SC.
Lot 7271
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´OLOST DE LLUÇANÈS. ESCASA. AT-1696. MBC.
Lot 7272
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´OLUGES. (Algo sucio, pequeñas roturas). MUY RARO. AT-1703. MBC-.
Lot 7273
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. d´ELS OMELLONS. (Rotura en esquina superior derecha). RARO. AT-1707. MBC+.
Lot 7274
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims (2). Aj. d´ORGANYÀ. ESCASOS. AT-1715b, 1717. BC+ a MBC.
Lot 7275
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25, 50 Cèntims. 20 Juliol 1937. Aj. d´ORISTÀ. AT-1720a, 1721a. EBC- a EBC+.
Lot 7276
CATALUNYA. 1 Pesseta. 25 Març 1937. Aj. d´OS DE BALAGUER. (Manchitas, pequeñas roturas). MUY ESCASO. AT-1722. MBC.
Lot 7277
CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. d´OS DE BALAGUER. MUY ESCASO. AT-1728. EBC+.
Lot 7278
CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. d´OSOR. (Algo sucio). ESCASO. AT-1733. MBC.
Lot 7279
CATALUNYA. 50 Cèntims y 1 Pesseta. 29 Maig 1937. Aj. de PALAFOLLS. (Roturas). ESCASO. AT-1734, 1735. BC a BC+.
Lot 7280
CATALUNYA. Lote 4 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). Febrer 1937 y 1 Agost 1937. Aj. de PALAFRUGELL. A EXAMINAR. AT-1740/43. BC+ a EBC.
Lot 7281
CATALUNYA. Lote 2 billetes 1 Pesseta. 11 Maig 1937. Aj. de PALAMÓS. AT-1745/46. MBC a MBC+.
Lot 7282
CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de PALAMÓS. (Algo sucio). MUY ESCASO. AT-1749. EBC.
Lot 7283
CATALUNYA. 1 Pesseta. 15 Maig 1937. C.M. de PALAU SACOSTA. AT-1760. SC-.
Lot 7285
CATALUNYA. Lote 2 billetes 10 y 15 Cèntims. 1 Noviembre 1937. Aj. de PALAUTORDERA. AT-1766/67. MBC+ a EBC-.
Lot 7286
CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims 1 y 2 Pessetes. Aj. de PALLEJÀ. AT-1768/70. MBC- a MBC.
Lot 7287
CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de LA PALMA DE CERVELLÓ. (Sucio). RARO. AT-1774. MBC.
Lot 7289
CATALUNYA. 50 Cèntims. 25 Febrer 1937. Aj. de PALS. ESCASO. AT-1776. MBC+.
Lot 7290
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. d´ EL PAPIOL. Sin Serie y sin firmas. Sello tampón en reverso casi no visible. MUY RARO. AT-1777k. MBC.
Lot 7291
CATALUNYA. 1 Pesseta. 6 Maig 1937. Aj. d´ EL PAPIOL. ESCASO. AT-1779. EBC.
Lot 7295
CATALUNYA. 25 Cèntims. Novembre 1937. Aj. de PASSANANT. (Algo sucio). MUY ESCASO. AT-1787. MBC-.
Lot 7296
CATALUNYA. 50 Cèntims. 25 Maig 1937. Aj. de PAU DE SERT. ESCASO. AT-1792. SC-.