Lot 4476
CATALUNYA. Lote 3 billetes 0´ 50, 1 y 2 Pessetes. Aj. de CORNUDELLA DE MONTSANT. 3ª Emisión completa. (Algo sucios). ESCASOS. AT-892/4. MBC+.
Lot 4477
CATALUNYA. Lote 5 billetes 5, 10, 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. de CORNUDELLA DE MONTSANT. 4ª Emisión completa. A EXAMINAR. ESCASOS. AT-895/899. MBC a EBC.
Lot 4478
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. 10 Juny 1937. C.M. de CREIXELL DE MAR. AT-900, 901, 902. MBC+.
Lot 4479
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 cèntims y 1 Pesseta. SUB MUNICIPI DARMÓS. (Algo sucios). ESCASOS. AT-907, 908; RGH-7710, 7711. EBC-.
Lot 4480
CATALUNYA. Lote 4 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). Maig y Setembre 1937. C.M. y Aj. de DOMENYS DEL PENEDÈS. Serie completa. A EXAMINAR. Emisión de maig MUY ESCASOS. AT-909/912. BC+ a MBC.
Lot 4481
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. DOMENYS DEL PENEDÈS. AT-911/12. MBC+.
Lot 4482
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de DONZELL D´ URGELL. RARO. AT-913. SC.
Lot 4483
CATALUNYA. 25 cèntims. Aj. de DONZELL D´ URGELL. RARO. AT-914. SC.
Lot 4484
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de DOSRIUS. AT-915/16. EBC-.
Lot 4485
CATALUNYA. 50 Cèntims. 1 Desembre 1936. C.M de la Vila d´ EMPORI. (Roturas). MUY RARO. AT-926a. MBC.
Lot 4486
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Abril 1937. C.M de la Vila d´ EMPORI. AT-927, 928 y 929. MBC a MBC+.
Lot 4487
CATALUNYA. Lote 4 billetes 0´ 25 (2) y 1 Pesseta. Març 1937 y Setembre 1937. C.M. d´ ESPARRAGUERA. Diferentes. A EXAMINAR. AT-934/937. MBC- a SC.
Lot 4488
CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. d´ ESPARRAGUERA. AT-943. SC.
Lot 4489
CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. d´ ESPARRAGUERA. AT-944. SC.
Start price 40 €
SOLD BY 60 €
Lot 4489
Lot 4490
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. d´ ESPINELVES. El de 1 Pesseta: número 38. AT-945/46. EBC- a EBC.
Lot 4491
CATALUNYA. 0´ 50 Pessetes. Aj. de L´ ESPLUGA CALVA. (Roturas). MUY RARO. AT-948; T-1085. BC+.
Lot 4492
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de L´ ESPLUGA CALVA. AT-949. EBC-.
Lot 4497
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. d´ ESPLUGA DE FRANCOLÍ. AT-955/57. MBC a MBC+.
Lot 4498
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 14 Maig 1937. Aj. d´ ESPLUGUES. AT-958/959. MBC y EBC.
Lot 4499
CATALUNYA. 25 Cèntims. 31 octubre 1937. Aj. D´ ESPOLLA. MUY RARO. AT-966. SC.
Lot 4500
CATALUNYA. 10 Cèntims. 31 octubre 1937. Aj. D´ ESPOLLA. MUY RARO. AT-967. SC.
Lot 4501
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de L´ ESTANY. AT-968. SC.
Lot 4502
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. d´ ESTERRI D´ ANEU. AT-969/70. MBC y MBC+.
Lot 4503
CATALUNYA. 2 Pessetes. C.M. de FALSET. Cifra poco visible debido al desgaste. RARO. AT-974. BC.
Lot 4504
CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. de FALSET. 3ª Emisión. Impreso en negro. (Leves manchitas). RARO. AT-978. MBC+.
Lot 4505
CATALUNYA. 10 Cèntims. C.M. de FALSET. 3ª Emisión. RARO. AT-981; RGH-7810. MBC.
Lot 4506
CATALUNYA. 25 Cèntims. C.M. de FALSET. 4ª Emisión. Valores de la cifra inclinados. (Manchas). RARO. AT-983; RGH-7819. MBC-.
Lot 4507
CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de FALSET. 4ª Emisión. Valores de la cifra inclinados. RARO. AT-988; RGH-7815. MBC.
Lot 4508
CATALUNYA. Lote 4 billetes 25, 50 (2) Cèntims y 1 Pesseta. 1937. Aj. de FARNERS DE LA SELVA. A EXAMINAR. AT-991, 992, 994, 995. MBC a MBC+.
Lot 4509
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Julio 1937. Aj de la FATARELLA. AT-997, 998. EBC y SC-.
Lot 4511
CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de LA FATARELLA. Cartón redondo. AT-1000. EBC.
Lot 4512
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juny 1937. C.M. de LA FEBRÓ. Los dos con sello tampón. MUY ESCASOS. AT-1001, 1002. EBC- a SC.
Lot 4513
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de FÍGOLS DE SEGRE. AT-1003/05. SC.
Lot 4516
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. Maig y Setembre 1937. C.M. de FLAÇÀ. AT-1014, 1016. MBC+ y EBC-.
Lot 4518
CATALUNYA. 2 Pessetes. Aj. de LA FLORESTA. RARO. AT-1023. MBC.
Lot 4519
CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de LA FLORESTA. RARO. AT-1024. MBC+.
Lot 4520
CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de LA FLORESTA. RARO. AT-1025. EBC.
Lot 4521
CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de LA FLORESTA. Número 39. (Algo sucio). RARO. AT-1026. (MBC+).
Lot 4522
CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de FOLGUEROLES. (Leves manchitas). RARO. AT-1030. MBC+.
Lot 4523
CATALUNYA. Lote 5 billetes 5, 10, 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 6 Maig 1937. Aj. de FONTS DE SACALM. A EXAMINAR. AT-1034/1038. MBC- a SC.