Thursday, November 14th 2024
11 am | Lots 5001- 6133
Madrid | Hotel Meliá Madrid Serrano - Claudio Coello, 139
November 4th - 5th | 10.00 am - 1 pm / 4 pm - 8 pm
Barcelona | Bethoven, 13
November 11th - 13th | 10 am – 1 pm / 3 pm – 5.30 pm
Lots can be collected from November 18st in Barcelona
Lot 5818
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 12 Maig 1937. Aj. de RIBES DE FRESER. A EXAMINAR. AT-2108/2110. MBC+ a EBC+.
Lot 5819
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 25 Maig 1937. C.M. de RIBES DE PENEDÈS. (Algo sucios). A EXAMINAR. AT-2113/2115. MBC- a MBC.
Lot 5820
CATALUNYA. 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de RIELLS DEL FAI. MUY ESCASO. AT-2116b. MBC.
Lot 5821
CATALUNYA. 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de RIELLS DEL FAI. MUY ESCASO. AT-2117b. EBC-.
Lot 5823
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de LA RIERA DE GAIÀ. (Algo sucios). AT-2124/26. MBC- a MBC.
Lot 5824
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de LA RIERA DE GAIÀ. (Restos de cinta adhesiva en reverso). AT-2127/2129. EBC a SC.
Lot 5827
CATALUNYA. Lote de 3 billetes de 0, 25 (2) y 1 Pesseta. 21 Abril 1937. Aj.de RIPOLL DEL VALLES. (Algunas roturas). AT-2137/38. MBC- a EBC-.
Lot 5829
CATALUNYA. 1 Pesseta. 16 Maig 1937. Aj. de RIUDARENES. (Roturas). RARO. AT-2143. BC+.
Lot 5830
CATALUNYA. 50 Cèntims. 16 Maig 1937. Aj. de RIUDARENES. (Pequeñas roturas). RARO. AT-2144b. MBC.
Lot 5831
CATALUNYA. 50 Cèntims. 16 Maig 1937. Aj. de RIUDARENES. (Pequeñas roturas). RARO. AT-2144b. MBC-.
Lot 5832
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de RIUDARENES. (leves roturas y leves manchitas). RAROS. AT-2143, 2144a. MBC a MBC+.
Lot 5833
CATALUNYA. 1 Pesseta. 5 Setembre 1937. Aj. de RIUDARENES. RARO. AT-2145. EBC.
Lot 5834
CATALUNYA. 0, 50 Pessetes. 5 Setembre 1937. Aj. de RIUDARENES. MUY ESCASO. AT-2146. EBC-.
Lot 5835
Lot 5836
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 5 Setembre 1937. Aj. de RIUDARENES. A EXAMINAR. ESCASOS. AT-2145/2147. MBC a MBC+.
Lot 5837
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 29 Maig y 21 Octubre 1937. Aj. de RIUDEBITLLES. A EXAMINAR. AT-2150/51, 2154. MBC- a EBC.
Lot 5838
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. de RIUDECANYES. AT-2158/60. MBC a EBC.
Lot 5839
CATALUNYA. 0, 25 Cèntims. C.M. de RIUDECOLS. MUY RARO. AT-2164; RGH-9690. EBC.
Lot 5840
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 15 Juny 1937. C.M. de RIUDOMS. AT-2169, 2170. MBC.
Lot 5842
CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. 16 Abril 1937. C.M. de LA ROCA DEL VALLÉS. (Leves manchitas o pequeñas roturas). A EXAMINAR. AT-2174a, 2175. MBC- a MBC+.
Lot 5843
CATALUNYA. Lote 3 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). 16 Abril 1937. C. M. de LA ROCA DEL VALLÈS. El de 1 Pesseta con y sin sello tampón. AT-2174, 2174a, 2175. MBC a EBC-.
Lot 5844
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. C.M. de ROCAFORT DE QUERALT. (Uno roturas). AT-2176/2177. BC+ a MBC+.
Lot 5848
CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 4 Novembre 1937. Aj. de RODA DE BARÀ. MUY ESCASOS. AT-2188/2189. MBC- a SC.
Lot 5851
CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de RODONYÀ. (Roturas). A EXAMINAR. ESCASOS. AT-2193/2195. BC+ a MBC.
Lot 5853
CATALUNYA. 1 Pesseta. 23 Juliol 1937. C.M. de ROQUES D´ OSONA. (Sucio). RARO. AT-2196. MBC.
Lot 5854
CATALUNYA. 50 Cèntims. 23 Juliol 1937. C.M. de ROQUES D´ OSONA. Sin firmas. RARO. AT-2197a. MBC+.
Lot 5855
CATALUNYA. 25 Cèntims. 23 Juliol 1937. C.M. de ROQUES D´ OSONA. RARO. AT-2198. SC.
Lot 5858
CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de ROQUETES. Impreso en azul. RARO. AT-2208. EBC.
Lot 5859
CATALUNYA. 5 Cèntims. Aj. de ROQUETES. RARO. AT-2209. EBC-.
Lot 5860
CATALUNYA. 1 Pesseta. 15 Abril 1937. Aj. de ROSELLÓ. (Algo sucio). MUY RARO. AT-2221. MBC.
Lot 5861
CATALUNYA. 50 Cèntims. 15 Abril 1937. Aj. de ROSSELLÓ. (Manchitas). MUY RARO. AT-2222. MBC+.
Lot 5862
CATALUNYA. Lote 2 billetes 0,50 y 1 Pesseta. C.M. de ROSES. AT-2212b, 2213. MBC- a MBC.
Lot 5863
CATALUNYA. Lote 5 billetes 50 Cèntims (2), 1 (2) y 2 Pessetes. 20 Maig 1937. C. M. de ROSES DEL LLOBREGAT. AT-2218, 2219a, 2219c, 2220a, 2220b. MBC a EBC.
Lot 5864
CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. d´EL ROURELL. (Leves manchitas). RAROS. AT-2223/2224. MBC a MBC+.