Thursday, November 14th 2024
11 am | Lots 5001- 6133

Madrid | Hotel Meliá Madrid Serrano - Claudio Coello, 139

November 4th - 5th | 10.00 am - 1 pm / 4 pm - 8 pm

Barcelona | Bethoven, 13

November 11th - 13th | 10 am – 1 pm / 3 pm – 5.30 pm

Lots can be collected from November 18st in Barcelona

Lot 5865

CATALUNYA. Lote 4 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). 14 Maig 1937. C.M. de RUBÍ. (Restos de adhesivo). AT-2225/28. MBC a MBC+.

Lot 5866

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 6 Juny 1937. C.M. de RUPIT. AT-2230a, 2231a. MBC+ a EBC-.

Lot 5867

CATALUNYA. Lote 5 billetes. Maig y Octubre 1937. Aj. de SABADELL. AT-2232/2234a. MBC- a EBC.

Lot 5868

CATALUNYA. 10 Cèntims. SERVEI MUNICIPAL DE AUTOBUSOS. AJUNTAMENT DE SABADELL. MUY RARO. AT-2235. MBC+.

Lot 5869

CATALUNYA. 5 Cèntims. SERVEI MUNICIPAL DE AUTOBUSOS. AJUNTAMENT DE SABADELL. MUY RARO. AT-2236. EBC.

Lot 5870

CATALUNYA. 10 Cèntims. DISTRIBUCIÓ RACIONAMENT. SABADELL. Cartón redondo. MUY RARO. AT-2238. EBC.

Lot 5871

CATALUNYA. Lote 5 billetes 25, 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta (2). C.M. de SADURNÍ D´ANOIA. (Alguno sucio). A EXAMINAR. AT-2240a, 2241, 2242, 2242a, 2245. MBC- a MBC+.

Lot 5872

CATALUNYA. 10 Cèntims. C.M. de SADURNÍ D´ANOIA. Cartón. RARO. AT-2246. MBC.

Lot 5873

CATALUNYA. 5 Cèntims. C.M. de SADURNÍ D´ANOIA. Cartón. RARO. AT-2247. EBC+.

Lot 5874

CATALUNYA. 1 Pesseta. 1 Juny 1937. Aj. de SALARDÚ. (Roto). ESCASO. AT-2250. BC+.

Lot 5875

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0,50 y 1 Pesseta. Emissió 1937. C.M. de SALAS DEL PALLARS. Cartulina. (Algo sucios, pequeñas roturas). MUY ESCASOS. AT-2251/2252. MBC-.

Lot 5876

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 10 Juny 1937. Aj. de SALDES. AT-2253a, 2254a, 2255a. MBC+ a SC-.

Lot 5877

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de SAL·LAVINERA D´ANOIA. Cartulina. Apóstrofe en forma de punto en D'Anoia. (Leves manchitas). MUY RARO. AT-2257a. MBC+.

Lot 5878

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Maig 1937. C.M. de SALLENT. (Pequeñas roturas). A EXAMINAR. AT-2258, 2259a, 2260a. MBC- a MBC+.

Lot 5879

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SALOMÓ. Cartulina. RAROS. AT-2263/2265. BC+ a EBC-.

Lot 5880

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juny 1937 y 20 Gener 1937. Aj. de SANAHUJA. (Leves manchitas y pequeñas roturas). AT-2272, 2273. MBC.

Lot 5881

CATALUNYA. 1 Pesseta. 6 Juny 1937. SINDICAT AGRÍCOLA de SANTES CREUS. (Roturas). MUY RARO. T-2628; RGH-9867. BC+.

Lot 5882

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de SANT POL DE MAR. Cartón. MUY RARO. AT-2279. MBC.

Lot 5883

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SANT POL DE MAR. Cartón. Serie completa. ESCASOS. AT-2281, 2282, 2283. MBC+ a EBC.

Lot 5884

CATALUNYA. Lote 4 billetes 25 (2) y 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SANT POL DE MAR. Cartón. ESCASOS. AT-2281, 2282, 2283, 2284. MBC+ a EBC-.

Lot 5885

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Céntimos y 1 Peseta. Junio 1937. Federación de Colectividades SARDAÑOLA. RIPOLLET CNT-UGT. (Algo sucios, pequeñas roturas). ESCASOS. T-2633, 2634, 2635. BC+ a MBC.

Lot 5886

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Aj. de SARRAL. Cartón. (Uno sucio). ESCASOS. AT-2288/90. BC+ a EBC-.

Lot 5887

CATALUNYA. Lote 2 billetes 0, 50 y 1 Pesseta. 15 Maig 1937. C.M. de SARRIÀ DE TER. AT-2291, 2292. MBC- a MBC+.

Lot 5888

CATALUNYA. Lote 2 billetes 5 y 10 Cèntims. Aj. de SARRIÀ DE TER. Cartón. MUY ESCASOS. AT-2297, 2298. EBC+.

Lot 5889

CATALUNYA. 50 Cèntims. 18 Juny 1937. Aj. de SASSERRA. AT-2302a. MBC+.

Lot 5890

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 18 Juny 1937. Aj. de SASSERRA. (Alguno algo sucio). AT-2301/2303. MBC- a SC.

Lot 5891

CATALUNYA. 50 Cèntims. Gener 1937. Aj. de LA SELVA DEL CAMP. Cartulina. (Leve rotura). RARO. AT-2315. MBC.

Current bid: 125 €

Lot 5892

CATALUNYA. 2 Pessetes. Aj. de LA SELVA DEL CAMP. Cartón. (Levemente sucio). MUY ESCASO. AT-2316. MBC+.

Lot 5893

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de LA SELVA DEL CAMP. Cartón. (Leves manchitas). MUY ESCASO. AT-2317. (MBC+).

Lot 5894

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de LA SELVA DEL CAMP. Cartón. (Leves manchitas). MUY ESCASO. AT-2318. MBC+.

Lot 5895

CATALUNYA. 25 Cèntims. Aj. de LA SELVA DEL CAMP. Cartón. (Leves manchitas y restos de adhesivo en reverso). MUY ESCASO. AT-2319. (MBC+).

Lot 5896

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. Juny y Juliol 1937. Aj. de LA SÉNIA. A EXAMINAR. AT-2330/2332. MBC- a MBC.

Lot 5897

CATALUNYA. 1 pesseta. 1937. C.M. de SENTERADA. Cartón. RARO. AT-2333. BC+.

Lot 5898

CATALUNYA. 50 Cèntims. 1937. C.M. de SENTERADA. Cartón. Habilitación DOS RALS. RARO. AT-2334. SC-.

Lot 5899

CATALUNYA. Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 21 Agost 1937. Aj. de LA SENTIU. RAROS. AT-2337, 2339. MBC a MBC+.

Lot 5900

CATALUNYA. 1 Pesseta. Abril 1937. C.M. de SENTMENAT. (Pequeñas roturas). AT-2340. MBC-.

Lot 5901

CATALUNYA. 50 Cèntims. Abril 1937. C.M. de SENTMENAT. (Pequeñas roturas). AT-2341. MBC-.

Lot 5902

CATALUNYA. Lote 4 billetes 25 y 50 Cèntims y 1 Pesseta (2). Abril y Agost 1937. Aj. de SENTMENAT. (Roturas). AT-2340c, 2341b, 2342, 2343. BC+ a MBC.

Lot 5903

CATALUNYA. 10 Cèntims. Aj. de SENTMENAT. Cartón. MUY ESCASO. AT-2344. MBC+.

Lot 5904

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1937. Aj. de SERRA D´ ALMOS. A EXAMINAR. AT-2354/2356. MBC a SC.

Start price: 65 €

Lot 5905

CATALUNYA. 1 Pesseta. C.M. de SESGUEIOLES. Cartón. MUY RARO. AT-2357. MBC+.

Lot 5906

CATALUNYA. 1 Pesseta. 22 Abril 1937. C.M. de SESROVIRES. AT-2366. MBC+.

Lot 5907

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 22 Abril 1937. C.M de SESROVIRES. A EXAMINAR. AT-2366c, 2368e, 2369. MBC- a SC-.

Lot 5908

CATALUNYA. 1 Pesseta. Aj. de SEVA. Cartón. ESCASO. AT-2375. MBC.

Lot 5909

CATALUNYA. 50 Cèntims. Aj. de SEVA. Cartón. ESCASO. AT-2376. MBC+.

Lot 5910

CATALUNYA. Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 22 Maig 1937. Aj. de SILS. (Manchitas, roturas). AT-2377, 2378. MBC- a MBC.

Lot 5911

CATALUNYA. Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 1 Juny 1937. Aj. de SITGES. AT-2379/2381. MBC+.

Lot 5912

CATALUNYA. Lote 2 billetes 1 Pesseta. 17 gener 1937 y Agost 1937. C.M. d`EL SOLERÀS. RAROS. AT-2382, 2383. MBC-.